Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық ауылды округі әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 26 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 5062 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық ауылдық округі әкімінің 16.09.2015 № 31 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 130 ұсынысына сәйкес Бесарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ұсақ малдар арасында "Қойдың жұқпалы энтеротоксемиясы" және "Пастереллез" ауруының анықталуына байланысты Жаңақорған ауданы Бесарық ауылдық округiнің Бесарық ауылының аумағында шектеу iс-шаралары белгіленсін.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесi осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қабылдау сұралсын.
Шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Бесарық ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Д. Калменова
"КЕЛIСIЛДI"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Жаңақорған аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
И. Ахметов_____________
"14" шілде 2015 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Бесарык Жанакорганского района Кызылординской области от 14 июля 2015 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июля 2015 года № 5062. Утратило силу решением акима сельского округа Бесарык Жанакорганского района Кызылординской области от 16 сентября 2015 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Бесарык Жанакорганского района Кызылординской области от 16.09.2015 № 31 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 10-1 Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления государственного учреждения "Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан" от 13 июля 2015 года № 130 аким сельского округа Бесарык РЕШИЛ:
Установить ограничительные мероприятия на территорий села Бесарык сельского округа Бесарык Жанакорганского района, в связи с возникновением заболевания "Инфекционная энтеротоксемия овец" и "Пастереллез" среди мелкого скота.
Рекомендовать государственному учреждению "Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" принять меры вытекающие из данного решения.
Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Бесарык Д. Калменова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Жанакорганская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
И.Ахметов__________
"14" июля 2015 год