Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округінің Көкдомбақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 04 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 маусымда № 4520 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасы, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясының 2015 жылғы 12 мамырдағы №2-19/102 ұсынысына сәйкес Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округінің Көкдомбақ ауылына ауыл шаруашылық малдардың сарып ауруының ошағы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясының басшысы, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын, шара қолдануды ұсынылсын.
3. Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округінің ветеринариялық пунктің меңгерушісі (келісім бойынша) сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Қ. Әмиев
КЕЛІСІЛДІ
"Баянауыл ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Т. Дәулетов
_____________________________________
"15" мамыр 2015 жылғы
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық
Министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Баянауыл аудандық
аумақтық инспекциясының басшысы, ауданың бас
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы
Р. Нұрғалиев
____________________________________
"15" мамыр 2015 жылғы
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Баянауыл аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысы
Т. Н. Ишанова
_____________________________________
"15" мамыр 2015 жылғы

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Кокдомбак Сатпаевского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Сатпаевского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 июня 2015 года № 4520
В соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представлением Баянаульской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан за № 2-19/102 от 12 мая 2015 года аким Сатпаевского сельского округа Баянаульского района РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза среди сельскохозяйственных животных установить ограничительные мероприятия в селе Кокдомбак Сатпаевского сельского округа Баянаульского района.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору района, руководителю Баянаульской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из данного решения.
3. Заведующему ветеринарного пункта Сатпаевского сельского округа Баянаульского района (по согласованию) обеспечить выполнение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Данное решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Амиев К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
Баянаульского района"
Даулетов Н.Т.
_________________________
"15" май 2015 года
Главный государственный
ветеринарно-санитарный инспектор района,
руководитель Баянаульской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Нургалиев Р.
_________________________
"15" май 2015 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Баянаульское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите
прав потребителей
Павлодарской области Агентства
Республики Казахстан
по защите прав потребителей"
Ишанова Т.Н.
_________________________
"15" май 2015 года