Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі Панфилов ауылындағы Мүткенов атындағы көшесіне шектеулі іс-шаралар белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 06 қазандағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 4764 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі әкімінің 05.01.2016 № 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7-тармақшасына, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 2-19/300 ұсынысына сәйкес, малдың құтыруын алдын алу және жою мақсатында, Ертіс ауданының Панфилов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ қабылдады:
1. Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округінің Панфилов ауылындағы Мүткенов атындағы көшесіне үй жануарының құтыруына байланысты шектеулі іс-шаралар белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясының басшысы (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министірлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ертіс аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасының басшысы (келісім бойынша) және "Ертіс ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (келісім бойынша) Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі Панфилов ауылында Мүткенов атындағы көшесінде:
1) малдардың құтыру ауруының алдын алу және жою іс-шараларын өткізсін;
2) шектеулі шаралар алынғанша дейін Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 9 тамыздағы № 814 "Ветеринарлық (ветеринарлық–санитарлық) қағидаларды бекіту туралы" қаулысына сәйкес қажетті шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі А. Кәрібаев
КЕЛІСІЛДІ
Ертіс ауданының ветеринария
бөлімінің басшысы Ж. Усаханов
2015 ж. "06" қазан
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
Министрлігінің Ветеринариялық
бақылау және қадағалау
комитетінің Ертіс
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы Е. Кәрімжанов
2015 ж. "06" қазан
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министірлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
комитетінің Павлодар
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
департаменті Ертіс
аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
басқармасының басшысы З. Дюсенова
2015 ж. "06" қазан

Об установлении ограничительных мероприятий на улице имени Муткенова в селе Панфилово Панфиловского сельского округа Иртышского района
Решение акима Панфиловского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 06 октября 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 октября 2015 года № 4764. Утратило силу решением акима Панфиловского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 05 января 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 05.01.2016 № 2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района № 2-19/300 от 23 сентября 2015 года, в целях профилактики и ликвидации бешенства животных, аким Панфиловского сельского округа Иртышского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с бешенством домашнего животного на улице имени Муткенова в селе Панфилово Панфиловского сельского округа Иртышского района.
2. Руководителю Иртышской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию), руководителю Иртышского районного управления по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской обласи Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию) и руководителю государственного учреждения "Отдел ветеринарии Иртышского района" (по согласованию) на улице имени Муткенова села Панфилово Панфиловского сельского округа Иртышского района:
1) провести мероприятия по профилактике и ликвидации бешенства животных;
2) до снятия ограничительных мероприятий принять необходимые меры в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2013 № 814 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Карибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель отдела ветеринарии
Иртышского района Ж.Ж. Усаханов
"06" октября 2015 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Иртышской
районной территориальной
инспекции комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан Е.А. Каримжанов
"06" октября 2015 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Иртышского
районного управления по
защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Павлодарской
обласи Комитета по защите
прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан З.Б. Дюсенова
"06" октября 2015 года