Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы азаматтарының жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 276 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда N 3516 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 18.01.2016 N 18 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңың 7 бабының 5-2), 5-6) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңың 31 бабының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққайың ауданы бойынша жұмыс орындарына:
1) жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін;
2) жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін, сонымен бірге қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінен босатылған тұлғалар үшін;
3) жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің орынбасары С.Ө. Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
Д. Байтөлешов

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2015 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 3516. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 18 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 5-2), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест по Аккайынскому району:
1) для инвалидов, в размере трех процентов от общей численности рабочих мест;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из учреждений уголовно-исполнительной системы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
3) для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Муканова С.У.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области Д. Байтулешов