Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы N 14 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда N 3683 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 144 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.05.2016 № 144 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1 - бабының 3) тармақшасына және 14 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 03/801 ұсынымы негізінде, карантин нысаны - жұпсыз жібек көбелегінің (Lymantria dispar L. (аsian rase) анықталған таралу ошақтарын оқшаулау және жою мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының аумағында карантин режимін енгізе отырып, жұпсыз жібек көбелегімен (Lymantria dispar L. (аsian rase) зақымданған алаңдар көлемінде карантин аймағы белгіленсін, оның ішінде:
1) Күршім ауылдық округі Күршім ауылының аумағында - 5 гектар;
2) Маралды ауылдық округі Маралды ауылының аумағында - 1 гектар.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясына (А. Ш. Жақыпбаев) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген құзыреті шегінде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Күршім ауданының әкімі (А. С. Сейітов), Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы (Д. М. Селиханов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. М. Мусинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Шығыс Қазақстан облыстық
аумақтық инспекциясының басшысы А. Жақыпбаев

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Курчумского района Восточно - Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 января 2015 года N 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 февраля 2015 года N 3683. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 19 мая 2016 года № 144
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 19.05.2016 № 144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9–1 и статьей 14 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления Восточно - Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 03/801, в целях локализации и ликвидации выявленных очагов распространения карантинного объекта - непарного щелкопряда (Lymantria dispar L. (аsianrase), Восточно - Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Курчумского района Восточно - Казахстанской области, в том числе:
1) на территории села Курчум Курчумского сельского округа – 5 гектаров;
2) на территории села Маралды Маралдинского сельского округа – 1 гектар.
2. Рекомендовать Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Жакупбаев А. Ш.) в пределах компетенции, установленной законодательством Республики Казахстан, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Акиму Курчумского района (Сеитов А. С.), управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области (Селиханов Д. М.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д. М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Восточно - Казахстанской областной
территориальной инспекции Комитета
государственной инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Жакупбаев

2015 жылғы " 28 " 01

"28" 01 2015 года