Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiнiң "Жыланды" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4117 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 қыркүйектегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 01.09.2022 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 404 ұсынысы негізінде, Құмкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округiнiң "Жыланды" қыстағында қой малынан құтырық ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шарасы белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысына (Б. Қажыкенов) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмкөл ауылдық округінің әкiмi Т. Көнекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысы
"17" шілде 2015 жыл
Б. Қажыкенов

Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Жыланды" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 августа 2015 года N 4117. Утратило силу решением акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 1 сентября 2022 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 01.09.2022 № 12 ( вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 июня 2015 года № 404 аким Кумкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в зимовке "Жыланды" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района, в связи с возникновением бешенства мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (Б.Кажыкенов), организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима Кумкольского сельского округа Т. Конекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тарбагатайская районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
"17" июля 2015 год
Б. Кажыкенов