Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 5072 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 07.11.2016 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық – санитарлық инспекторы міндетін атқарушының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 11-3/371 ұсынысы негізінде Тәңірберген ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ мүйізді малдарының арасында пастереллез ауруының анықталуына байланысты Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округінің Саржансай ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тәңірберген ауылдық округ әкімі Д. Тлеуов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 19 августа 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2016 года № 5072. Утратило силу решением акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 7 ноября 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 07.11.2016 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", поднунктом 7) статьи 10-1 Закона Республика Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 августа 2016 года № 11-3/371, аким сельского округа Танирберген РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни пастереллез среди мелкого рогатого скота на территории села Саржансай сельского округа Танирберген Мартукского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Танирберген Д. Тлеуов