Қайынды ауылдық округінің Бабатай ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 08 маусымдағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 шілдеде № 4996 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 24.02.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 14-01/54 ұсынысы негізінде Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыңды ауылдық округінің Бабатай ауылында қой және ешкі малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі: Ә.Н.Мұстафин

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Бабатай Каиндинского сельского округа
Решение акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июля 2016 года № 4996. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 24 февраля 2017 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 24.02.2017 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 февраля 2016 года № 14-01/54 аким Каиндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Бабатай Каиндинского сельского округа в связи с выявлением заболевании бруцеллез среди овец и коз.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликование.
Аким Каиндинского сельского округа А.Н.Мустафин