"Орталық Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 38/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 3994 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 45/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 23.11.2016 № 45/01 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Абай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 06 қазандағы № 07-1-1-33/251 ұсынысы негізінде Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құстар арасынан сальмонеллез ауруының анықталуына байланысты, Абай ауданының Құрма ауылындағы "Орталық Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін:
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Абай ауданының әкімі Шайдаров С.
Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Орталық Құс"

Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 11 октября 2016 года № 38/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2016 года № 3994. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 23 ноября 2016 года № 45/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 23.11.2016 № 45/01 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 06 октября 2016 года № 07-1-1-33/251 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Абайского района, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением болезни сальмонеллеза среди птиц установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственности "Орталық Құс" села Курма Абайского района;
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан в области ветеринарии;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
Аким Абайского района С. Шайдаров