Пикет елді мекенінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы Красная поляна ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3633 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, Красная поляна ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың ауруына байланысты (бруцеллез) Пикет елді мекенінің аумағында бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Токушев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Пикет
Решение акима Краснополянского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 12 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 января 2016 года № 3633
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким Краснополянского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с болезнью крупного рогатого скота (бруцеллез) установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу на территории населенного пункта Пикет.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Н.Токушев