Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2/13 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 маусымда № 3052 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 16/178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 15.05.2018 № 16/178 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының Әділет департаментінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 10-11-489 ақпараттық хатының негізінде, Манғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Маңғыстау ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Б.Есенгелдиев) жүктелсін.
3. Маңғыстау аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Ордабаева
Аудандық Мәслихат хатшысы А.Сарбалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Имашев Досмырза Клышович
28 сәуір 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Маңғыстау ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Акимбаев Адилхан Абишевич
28 сәуір 2016 жыл
Маңғыстау аудандық мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 28 апреля 2016 года № 2/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 июня 2016 года № 3052. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15 мая 2018 года № 16/178
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15.05.2018 № 16/178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 11 февраля 2016 года № 10-11-489, Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мангистауского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Б.Есенгелдиев).
3. Руководителю аппарата Мангистауского районного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Ордабаева
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел предпринимательства
Мангистауского района"
Имашев Досмырза Клышович
28 апрель 2016 год
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Мангистаускому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Акимбаев Адилхан Абишевич
28 апрель 2016 год
Приложение
к решению Мангистауского районного