Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округінің "Мәмбетов және К" Коммандиттік серіктестігінде шектеу іс-шараларын енгiзуге байланысты ветеринариялық режимді белгiлеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде N 3724 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 07 шілдедегі N 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің 07.07.2016 N 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Мамлют ауданының мемлекеттiк бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 13-11/51 ұсынысы негiзiнде Новомихайлов ауылдық округiнiң әкiмi ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округінің Меңкесер ауылында орналасқан "Мәмбетов және К" Коммандиттік серіктестігі аумағында жылқы ринопневмониясы ауруының айқындалуына байланысты, шектеу іс-шараларын енгізумен ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Мамлют ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) айқындалған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитарлық сәттілікке қол жеткізу үшін қажет ветеринариялық-санитарлық iс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
4.Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 26 ақпанда пайда болған қатынастарға таралады.
Ауылдық округтiң әкiмi Б.Уәлиев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в Коммандитном товариществе "Мамбетов и К" Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2016 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2016 года N 3724. Утратило силу решением акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 07 июля 2016 года N 7
Сноска. Утратило силу решением акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 07.07.2016 года N 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мамлютского района от 26 февраля 2016 года № 13-11/51, аким Новомихайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни ринопневмонии лошадей установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории Коммандитного товарищества "Мамбетов и К" находящейся в селе Минкесер Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Мамлютского района" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 26 февраля 2016 года.
Аким сельского округа Б.Увалиев