Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округінің Зеленый Гай ауылының аумағында ветеринариялық режимнің енгізілуіне байланысты шектеу іс-шараларды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 шілдеде № 3832 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округ әкімінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округ әкімінің 31.08.2017 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Тайынша ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық инспектордың 2016 жылғы 10 маусымдағы № 14-29-139 ұсынысы негізінде Зеленогай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленый Гай ауылдық округінің Зеленый Гай ауылы "Тайынша Астық" ЖШС-нің аумағында орналасқан Абердин Ангус тұқымының ІҚМ табынға ірі қара малдың бруцеллезі жөнінде шектеу іс-шаралардың ветеринарлық тәртібі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі әкімінің 02.09.2016 № 9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шектеудің енгізілуімен ветеринариялық режим ошақты жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенін өткізу уақытына белгіленеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 10 маусымынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Ауылдық округінің әкімі Г. Батенова

Об установлении ограничительных мероприятий в связи с введением ветеринарного режима на территории села Зеленый Гай Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 июля 2016 года № 3832. Утратило силу решением акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31 августа 2017 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31.08.2017 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Тайыншинского района от 10 июня 2016 года № 14-29-139 аким Зеленогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на гурт КРС породы Абердин Ангус, находящегося на территории ТОО "Тайынша Астык" в селе Зеленый Гай Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 02.09.2016 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Ветеринарный режим с введением ограничения устанавливается на период проведения комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 10 июня 2016 года.
Аким сельского округа Г. Батенова