Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі Кішкенекөл ауылының аумағында "КЗЫЛ-ТУ АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 52 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3838 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 қазандағы № 70 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 25.10.2016 № 70 шешімі (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілде Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының ұсынуының негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылының округі әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылының аумағында "КЗЫЛ-ТУ АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ірі қара мал табында бруцеллез анықталуына байланысты ветеринариялық режимін енгізе отырып, шектеу шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне және алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы
Кішкенекөл ауылдық
округі әкімі
С.Сәниев

Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо товарищество с ограниченной ответственностью "КЗЫЛ-ТУ АГРО" на территории села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 14 июля 2016 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3838. Утратило силу решением акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 25 октября 2016 года № 70
Сноска. Утратило силу решением акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 25.10.2016 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 08 июля 2016 года №16-11/196, аким Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в связи с выявлением бруцеллеза крупного рогатого скота на стадо товарищество с ограниченной ответственностью "КЗЫЛ-ТУ АГРО" на территории села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Кишкенекольского
сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
Саниев С.