Мемлекеттік реттеу бағалары белгіленген мұнай өнімдерін бөлетін өңірлік операторларды айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 370 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4823 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10 тармағының 2-1) тармақшасына, "Мемлекеттік реттеу бағалары белгіленген мұнай өнімдерін бөлетін өңірлік операторларды айқындау қағидаларын және өлшемшарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 500 қаулысына сәйкес, мемлекеттік реттеу бағалары белгіленген мұнай өнімдерін бөлетін өңірлік операторларды айқындау бойынша облыстық комиссия отырысының 2016 жылғы 26 қазандағы № 1 хаттамасы негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік реттеу бағалары белгіленген мұнай өнімдерін бөлетін өңірлік операторлар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2016 жылғы "8" желтоқсандағы
№ 370 қаулысына қосымша
Мемлекеттік реттеу бағалары белгіленген мұнай өнімдерін бөлетін өңірлік операторлардың тізбесі
1. "Штиф" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
2. "Авантаж Ойл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3. "Жангиз-Төбе Мұнай өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
4. "Зыряновскнефтепродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
5. "Бухтарма Ойл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
6. "Sinooil" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстандық филиалы.
7. Жеке кәсіпкер "Ахметов Владислав Зейнетуллаевич".
8. "LNP GROUP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

Об определении региональных операторов распределения нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 декабря 2016 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2017 года № 4823
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 500 "Об утверждении Правил и критериев определения региональных операторов распределения нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен", на основании протокола заседания областной комиссии по определению региональных операторов распределения нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен, № 1 от 26 октября 2016 года Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить региональных операторов распределения нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д.Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "8" декабря 2016 года № 370
Перечень региональных операторов распределения нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен
1. Товарищество с ограниченной ответственностью "Штиф".
2. Товарищество с ограниченной ответственностью "Авантаж Ойл".
3. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жангиз-Төбе Мұнай өнімдері".
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Зыряновскнефтепродукт".
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Бухтарма Ойл".
6. Восточно-Казахстанский филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Sinooil".
7. Индивидуальный предприниматель "Ахметов Владислав Зейнетуллаевич".
8. Товарищество с ограниченной ответственностью "LNP GROUP".