Өскемен қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 4797 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаланың 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 784 147,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 753 746,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 329 516,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 225 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 475 264,2 мың теңге;
2) шығындар – 43 078 977,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 864 279,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 016 396,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 152 116,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 1 313,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 157 796,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 157 796,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 06.12.2017 № 24/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Өскемен қаласының 2017 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0,0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0,0.
3. 2017 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 74 153,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 06.12.2017 № 24/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5053 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2017 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:

О бюджете города Усть-Каменогорска на 2017-2019 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 января 2017 года № 4797. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-V "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773, Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 784 147,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 753 746,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 329 516,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 225 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 475 264,2 тысяч тенге;
2) затраты – 43 078 977,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 864 279,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 016 396,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 152 116,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 313,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 157 796,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 157 796,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 24/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2017 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0,0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0,0.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2017 год в сумме 74 153,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 24/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2017 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5053):

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 32,8 %;
2) әлеуметтік салық – 32,8 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 06.06.2017 № 18/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 32,8 %;
2) социальный налог – 32,8 %.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.06.2017 № 18/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

6. 4 қосымшаға сәйкес Өскемен қаласының 2017 жылға арналған бюджетінің атқарылу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.
7. Осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес Өскемен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
қалалық мәслихаттың хатшысы
А. Абакумов
Өскемен қалалық мәслихатының

6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2017 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Признать утратившими силу некоторые решения Усть-Каменогорского городского маслихата согласно приложению 5 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
секретарь городского маслихата
А. Абакумов
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

88 426,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
88 426,8
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21 887,3
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 887,3
04
Бiлiм беру
13 973 264,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 243 601,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 960,0
003
Жалпы білім беру
7 824 372,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
333 999,0
006
Балаларға қосымша білім беру
719 951,2
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 462 451,1
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
104 694,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 873,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 273 981,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
490 070,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160 625,1
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
160 625,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
569 037,8
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
569 037,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 732 415,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 658 982,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 878,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
456 955,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 067,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 750,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 900,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

88 426,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
88 426,8
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21 887,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
21 887,3
04
Образование
13 973 264,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 243 601,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31 960,0
003
Общеобразовательное обучение
7 824 372,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
333 999,0
006
Дополнительное образование для детей
719 951,2
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 462 451,1
012
Капитальные расходы государственного органа
250,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
104 694,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 873,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 273 981,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
490 070,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160 625,1
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
160 625,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
569 037,8
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
569 037,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 732 415,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 658 982,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 878,2
002
Программа занятости
456 955,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 067,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 750,0
006
Оказание жилищной помощи
14 900,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

22 408,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 645,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
915,8
011
Мәдениет объектілерін дамыту
915,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117 281,8
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64 618,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 838,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 291,7
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 700,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
13 001,2
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
987,4
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 700,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14 100,0
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
52 663,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 663,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
148 536,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40 591,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 482,5
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 109,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
107 945,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 109,5
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
59 835,7
12
Көлiк және коммуникация
5 628 593,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 628 593,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 879 498,1
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 500 899,3
13
Басқалар
2 104 597,2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
74 153,2
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
74 153,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
200,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

22 408,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 645,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
915,8
011
Развитие объектов культуры
915,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117 281,8
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64 618,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
30 838,5
003
Капитальные расходы государственного органа
1 291,7
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 700,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
13 001,2
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
987,4
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 700,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14 100,0
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
52 663,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства
52 663,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
148 536,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40 591,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
38 482,5
017
Капитальные расходы государственного органа
2 109,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
107 945,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
48 109,5
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
59 835,7
12
Транспорт и коммуникации
5 628 593,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 628 593,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2 248 195,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 879 498,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 500 899,3
13
Прочие
2 104 597,2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
74 153,2
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
74 153,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
200,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

1 581 724,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
106 509,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 553,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 435 844,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
250 000,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
169 300,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
169 300,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 062 627,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 005 381,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 196,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105 260,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 696,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 800,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
305 000,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 461,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
69 803,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
263 280,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 100,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35 000,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87 585,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
3 200,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 246,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

1 581 724,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
106 509,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 553,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 435 844,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
250 000,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
169 300,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
169 300,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 062 627,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 005 381,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 196,0
002
Программа занятости
105 260,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 696,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 000,0
006
Оказание жилищной помощи
16 800,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
305 000,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 461,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
69 803,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
263 280,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 100,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 000,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
87 585,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
3 200,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
18 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 246,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13/5-VI шешіміне 5 қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 29 қарашадағы № 12/3-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4746 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 50 "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 18 қазандағы № 10/3-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4700 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 3 қарашадағы № 44 "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 тамыздағы № 8/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4647 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 тамыздағы № 33 "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) шешімі.
4. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 7 шілдедегі № 7/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4598 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдедегі № 28 "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) шешімі.
5. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 31 мамырдағы № 5/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4558 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 3 қарашадағы № 25 "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) шешімі.
6. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4472 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 15 "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) шешімі.

от 23 декабря 2016 года
№ 13/5-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Усть-Каменогорского городского маслихата
1. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 ноября 2016 года № 12/3-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4746, опубликовано в газетах "Алдаспан" и "Устинка" 15 декабря 2016 года № 50).
2. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 октября 2016 года № 10/3-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4700, опубликовано в газетах "Алдаспан" и "Устинка" 3 ноября 2016 года № 44).
3. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 5 августа 2016 года № 8/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4647, опубликовано в газетах "Алдаспан" и "Устинка" 18 августа 2016 года № 33).
4. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 7 июля 2016 года № 7/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4598, опубликовано в газетах "Алдаспан" и "Устинка" 28 июля 2016 года № 28).
5. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 31 мая 2016 года № 5/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4558, опубликовано в газетах "Алдаспан" и "Устинка" 23 июня 2016 года № 25).
6. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 31 марта 2016 года № 2/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4472, опубликовано в газетах "Алдаспан" и "Устинка" 14 апреля 2016 года № 15).

7. "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3761 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 7 "Дидар" және 2016 жылғы 23 қаңтардағы № 8 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) шешімі.

7. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016 -2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3761, опубликовано, в газетах "Дидар" 22 января 2016 года № 7, "Рудный Алтай" 23 января 2016 года № 8).