Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округінің Чапаев, Жайық ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № 125 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қыркүйекте № 4555 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2016 жылғы 31 тамыздағы № 452 ұсынысы негізінде Чапаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округінің Чапаев, Жайық ауылдары аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының "Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округінің Чапаев, Жайық ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 18 шілдедегі № 93 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4484 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдедегі "Жайық таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Чапаев ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б. Зейнуллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық-ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Чапаев ауылдық округінің әкімі Н. Набиденов

О снятии ограничительных мероприятий на территории сел Чапаево, Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2016 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 сентября 2016 года № 4555
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 августа 2016 года № 452 аким Чапаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории сел Чапаево, Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Чапаево, Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района от 18 июля 2016 года № 93 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 4484, опубликовано 28 июля 2016 года в газете "Жайық таңы")
3. Главному специалисту аппарата акима Чапаевского сельского округа (Б. Зейнуллин) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Чапаевского сельского округа Н. Набиденов