Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 7 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Рысалы, Шәуеш, Қырмызы қыстақтары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 4354 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 1 тамыздағы № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 01.08.2016 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 7 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Рысалы, Шәуеш, Қырмызы қыстақтары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 20 шілдеде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Рысалы қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Рысалы қыстағы аумағында ұсақ малдар арасында жұқпалы эпидидимит ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.".
2. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Шәуеш, Қырмызы қыстақтары аумағында "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 157 және № 158 ұсыныстары негізінде шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
3. Тайпақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (З. Н. Гапуова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района от 7 июля 2015 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовок Рысалы, Шауеш, Кырмызы Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области"
Решение акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 14 апреля 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2016 года № 4354. Утратило силу решением акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 1 августа 2016 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района от 01.08.2016 № 20 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тайпакского сельского округа от 7 июля 2015 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовок Рысалы, Шауеш, Кырмызы Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3951, опубликованное 20 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовья Рысалы Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением заболевания инфекционный эпидидимит среди мелкого скота на территории зимовья Рысалы Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области.".
2. Снять ограничительные мероприятия на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 апреля 2016 года № 157 и № 158 на территории зимовок Шауеш, Кырмызы Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области.
3. Главному специалисту аппарата акима Тайпакского сельского округа (З. Н. Гапуова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Тайпақ ауылдық округінің әкімі Б. Қдырғужин

4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Тайпакского сельского округа Б. Кдыргужин