Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің аумағынан карантин алу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 286 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 4459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 1354 ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің аумағында ірі мүйізді малынан қарасан ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1230 "Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің аумағында карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 тіркелген, 2015 жылы 5 ақпанда "Бөрлі жаршысы- Бурлинские вести" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А. Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Каналинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тусупкалиев

О снятии карантина на территории Аксуского сельского округа Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 мая 2016 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 июня 2016 года № 4459
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Бурлинская районная территориальная инспекция" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 1354, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота на территории Аксуского сельского округа Бурлинского района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района от 29 декабря 2014 года № 1230 "Об установлении карантина на территории Аксуского сельского округа Бурлинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3774, опубликованное 5 февраля 2015 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести").
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Дарисов А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж. Каналина.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района М. Тусупкалиев