Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 38-4 "Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 тамыздағы № 5-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 тамызда № 4511 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 11-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 09.03.2017 № 11-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он кун өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 38-4 "Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4298 болып тіркелген, 2016 жылы 28 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
42-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42. Осы Әдістеменің 39-тармағында көрсетілген құжаттар, сондай-ақ комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы кадрлық жұмыстарды жүргізетін бас маманда сақталады.".
2. Тасқала аудандық мәслихатының аппараты басшысының міндетін атқарушы (Б. Бисалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Сәрсенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Рахимов

О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 17 февраля 2016 года № 38-4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Таскалинского районного маслихата"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2016 года № 5-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 августа 2016 года № 4511. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 11-4
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.03.2017 № 11-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 17 февраля 2016 года № 38-4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Таскалинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4298, опубликованное 28 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Таскалинского районного маслихата, утвержденной указанным решением:
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Документы, указанные в пункте 39 настоящей Методики, а также подписанный протокол заседания Комиссии хранятся у главного специалиста по кадровой работе.".
2. Исполняющему обязанности руководителя аппарата Таскалинского районного маслихата (Бисалиев Б.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Сарсенбаев А.
Секретарь районного маслихата Рахимов С.