Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5435 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 20.02.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 10-1/119 ұсынысы негізінде, Жиренқопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдары арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Жиренқопа ауылдық округінің Жиренқопа ауылы аумағында шектеу іс–шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиренқопа ауылдық
округінің әкімі
М.Күлниязов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 10 апреля 2017 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 апреля 2017 года № 5435. Утратило силу решением акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 20 февраля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 20.02.2018 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 24 марта 2017 года № 10-1/119, аким Жиренкопинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жиренкопа Жиренкопинского сельского округа в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жиренкопинского
сельского округа
М.Кульниязов