Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5434 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 27.06.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 10-1/117 ұсынысы негізінде, Сөгәлі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдары арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Сөгәлі ауылдық округінің Қоғалы, Сөгәлі ауылдары аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сөгәлі ауылдық округінің әкімі: Қ. Мыңбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 10 апреля 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 апреля 2017 года № 5434. Утратило силу решением акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27 июня 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27.06.2018 № 4 (вводится в действии со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 24 марта 2017 года № 10-1/117, аким Сугалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории сел Кугала, Сугала Сугалинского сельского округа в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сугалинского сельского округа К.Мынбаев