Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 15 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қазанда № 5673 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 23.07.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 10 тамыздағы № 16-8/74 ұсынысы негізінде, Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малы арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Есет Көтібарұлы ауылдық округінде орналасқан "Нұралы" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есет Көтібарұлы ауылдық
округі әкімінің міндетін атқарушы
М. Кенжалин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Есет Котибарулы сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 29 сентября 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 октября 2017 года № 5673. Утратило силу решением акима Есет Котибарулы сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 23 июля 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Есет Котибарулы сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 23.07.2018 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Шалкарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 августа 2017 года № 16-8/74 исполняющий обязанности акима Есет Котибарулы сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Нұралы" расположенного в Есет Котибарулы сельском округе, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Есет Котибарулы сельского округа
М. Кенжалин