Қырғыз ауылдық округінің Бүркітті ауылында және Мәди ауылдық округінде "Бепеу-Қосық" шаруа қожалығының "Тайыншабаз" қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 219 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 тамызда № 4340 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 30.01.2018 № 39 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 7-1/587 "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 11940 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қырғыз ауылдық округі Бүркітті ауылында және Мәди ауылдық округінде орналасқан "Бепеу-Қосық" шаруа қожалығының "Тайыншабаз" қыстағы аумағында ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс- шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары Б.М. Токмурзинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Т.Ж. Көпжасаров
2017 жыл 09 тамыз.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Буркутты сельского округа Киргизский и зимовке "Тайыншабаз" крестьянского хозяйства "Бепеу-Косык" Мадийского сельского округа
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 9 августа 2017 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 августа 2017 года № 4340. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 30 января 2018 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 30.01.2018 № 39 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 7-1/587 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за № 11940), акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории села Буркутты в сельском округе Киргизский и зимовке "Тайыншабаз" крестьянского хозяйства "Бепеу-Косык" Мадийского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каркаралинского района Б.М. Токмурзина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Т.Ж. Копжасаров
09 августа 2017 года.