Ақшатау кентінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы Ақшатау кентінің әкімінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4097 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының Шет ауданы Ақшатау кенті әкімінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының Шет ауданы Ақшатау кенті әкімінің 18.03.2017 № 02 (алғаш жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2002 жылдың 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың ауруына байланысты (құтырық) Шет ауданы Ақшатау кентінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақшатау кентінің әкімі Қ.Ә. Омарбай

Об установлении ограничительных мероприятий на территории поселка Акшатау
Решение акима поселка Акшатау Шетского района Карагандинской области от 9 января 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2017 года № 4097. Утратило силу решением акима поселка Акшатау Шетского района Карагандинской области от 18 марта 2017 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Акшатау Шетского района Карагандинской области от 18.03.2017 № 02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" РЕШИЛ:
1. В связи с болезнью крупного рогатого скота (бешенство) установить ограничительные мероприятия на территории поселка Акшатау Шетского района.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Акшатау Қ.Ә. Омарбай