Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 05-16/126 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 5854 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.04.2018 № 221 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен Жаңақорған ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері 30 (отыз) пайызға жоғарылатылсын.
2. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 309 "Базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5207 нөмірімен тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінде 2015 жылы 14 қарашада жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім, 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 08.08.2017 № 05-16/150 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті ХІV мәслихатының хатшысы
сессиясының төрағасы
Р.Құтыбаев Е.Ильясов

О ставках земельного налога
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 мая 2017 года № 05-16/126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 мая 2017 года № 5854. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 221
Сноска Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2018 № 221 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по Жанакорганскому району на 30 (тридцать) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" на основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 309 "О корректировке базовых налоговых ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5207, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 14 ноября 2015 года).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2018 года.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 08.08.2017 № 05-16/150 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Председатель очередной ХІV Секретарь Жанакорганского
сессии Жанакорганского районного маслихата
районного маслихата
Р. Кутыбаев Е. Ильясов