"Жер салығының мөлшерлемелері туралы" аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 мамырдағы № 05-16/126 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/150 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 тамызда № 5938 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.04.2018 № 221 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 05-16/126 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5854 болып тіркелген, 2017 жылдың 14 маусымында Қазақстан Республикасының Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Осы шешім, 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХV сессиясының төрағасы
Т. Мамуов
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Е.Ильясов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 мая 2017 года №05-16/126 "О ставках земельного налога"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 8 августа 2017 года № 05-16/150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 августа 2017 года № 5938. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 221
Сноска Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2018 № 221 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 11 мая 2017 года № 05-16/126 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5854, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 14 июня 2017 года) следующее изменение:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2018 года".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХV сессии
Жанакорганского районного маслихата
Т. Мамуов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов