Ақсу қаласы Қалқаман селолық округінің Қалқаман ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 1-03/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 5771 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің 2018 жылғы 1 қарашадағы № 1-03/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің 01.11.2018 № 1-03/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласы Қалкаман селолық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі Қалқаман ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақсу қаласы ветеринария бөлімі" (келесім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы" (келесім бойынша), "Ақсу қалалық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" (келесім бойынша), осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме калдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалқаман селолық округі
әкімінің міндетін атқарушы О. Ермекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2017 жылғы "15" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекеме басшысы К. Амренов
2017 жылғы "15" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекеменің басшысы Г. Батаев
2017 жылғы "15" желтоқсан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Калкаман Калкаманского сельского округа города Аксу
Решение исполняющего обязанности акима Калкаманского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 15 декабря 2017 года № 1-03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2017 года № 5771. Утратило силу решением акима Калкаманского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 1 ноября 2018 года № 1-03/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Калкаманского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 01.11.2018 № 1-03/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", исполняющий обязанности акима Калкаманского сельского округа города Аксу РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни животных установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Калкаман Калкаманского сельского округа города Аксу.
2. Рекомендовать Государственному учреждению "Отдел ветеринарии города Аксу" (по согласованию), "Аксуская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Аксуское городское управление охраны общественного здоровья" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Калкаманского сельского округа О. Ермекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"15" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии города Аксу" К. Амренов
"15" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан" Г. Батаев
"15" декабря 2017 года