Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ольгинка ауылы әкімінің 2017 жылғы 14 маусымдағы "Павлодар ауданы Ольгинка ауылының "Сарбие" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-04 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Ольгинка ауылдық әкімінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 1-03-05 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 5806 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 2-36/480 ұсынысы негізінде Ольгинка ауылы әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Ольгинка ауылы "Сарбие" шаруа қожалығының аумағында ірі-қара мал бруцеллезі ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімінің 2017 жылғы 14 маусымдағы "Павлодар ауданы Ольгинка ауылының "Сарбие" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-04 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5563 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 14 шілдеде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ольгинка ауылы әкімінің
міндетін атқарушы А. Алимжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар аумақтық инспекциясы
Комитетінің территориалдық бақылау
және қадағалау Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
Қазақстан Республикасының жетекшісі М. Апсаликов
2017 жылғы 28 желтоқсан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима села Ольгинка от 14 июня 2017 года № 1-03-04 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Сарбие" села Ольгинка Павлодарского района"
Решение акима села Ольгинка Павлодарского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 1-03-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2018 года № 5806
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарского района от 3 ноября 2017 года № 2-36/480 исполняющий обязанности акима села Ольгинка РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Сарбие" села Ольгинка Павлодарского района.
2. Признать утратившим силу решение акима села Ольгинка Павлодарского района от 14 июня 2017 года № 1-03-04 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Сарбие" села Ольгинка Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5563, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 июля 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Ольгинка А. Алимжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Павлодарской территориальной инспекции
Комитета территориального контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан М. Апсаликов
28 декабря 2017 года