Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі Привольное ауылының "Колос" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 4050 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі әкімінің 30.03.2017 № 13 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 1 ақпандағы № 08-08/49 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі Привольное ауылының "Колос" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында ірі қара мал арасында жұқпалы ринотрахеит ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Ш. Мусин

Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Колос" села Привольное Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 февраля 2017 года № 4050. Утратило силу решением акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30.03.2017 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 1 февраля 2017 года № 08-08/49, аким Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Колос" села Привольное Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской в связи с возникновением заболевания инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Ш. Мусин