Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің Ясновка ауылы "Московский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі мүйізді қара малдар арасында жұқпалы ринотрахеит бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 тамызда № 4287 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округі әкімінің 24.11.2017 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 35 бабы 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдесіндегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 09-13/85 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің Ясновка ауылында "Московский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі мүйізді қара малдар арасында жұқпалы ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты жалпы сауықтыру іс-шараларын жүргізу үшін шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ясновка ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы Б. Тұтқабаева

Об установлении ограничительных мероприятий по инфекционному тринотрахеиту среди крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Московский" в селе Ясновка Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 августа 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2017 года № 4287. Утратило силу решением акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2017 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 24.11.2017 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района от 26 июня 2017 года № 09-13/85, аким Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Московский" в селе Ясновка Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской областио граничительные мероприятия, в связи с возникновением инфекционного ринотрахеита крупного рогатого скота, для проведения общих оздоровительных мероприятий
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Ясновского
сельского округа Б. Туткабаева