Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округінің Заградовка ауылы "Прометей-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округінің әкімі 2017 жылғы 26 маусымдағы № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 маусымда № 4243 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка селолық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка селолық округі әкімінің 10.10.2017 № 14 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының жержерлікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Заңынын 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілде Заңынын 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 17 мамырдағы № 09-11/61 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округінің Заградовка ауылы "Прометей-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Төлегенов

Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Прометей-Агро" в селе Заградовка Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 июня 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 июня 2017 года № 4243. Утратило силу решением акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 октября 2017 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 10.10.2017 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района от 17 мая 2017 года № 09-11/61, аким Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Прометей-Агро" в селе Заградовка Заградовского сельского округа, Есильского района, Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Тулегенов