Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 83 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 мамырда № 4186 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы əкімдігінің 31 шілде 2019 жыл № 145 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы əкімдігінің 31.07.2019 № 145 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р.Р. Нұрмұқанова
2017 жылғы 14 сәуір
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017жылғы 14 сәуірдегі № 83 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдырының тізбесі
1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
2) медициналық мейіргер;
3) диеталық мейіргер;
4) фельдшер.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) психоневрологиялық аурулары бар жасы 18-ден асқан мүгедек балаларға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
3. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 мая 2017 года № 4186. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2019 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31.07.2019 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р.Р. Нурмуканова
14 апреля 2017 года
Приложение к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 83
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области здравоохранения:
1) врачи всех специальностей;
2) медицинская (ий) сестра (брат);
3) диетическая сестра;
4) фельдшер.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
2) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
3. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия;

3) мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, арнайы (түзету) және мамандандырылған білім беру ұйымдарының барлық мамандықты мұғалімдері;
4) әлеуметтік педагог;
5) педагог психолог;
6) тәрбилеуші;
7) музыкалық жетекші (негізгі қызметтердің);
8) қосымша білім беретін педагог;
9) дене тәрбиесі нұсқаушысы (негізгі қызметтердің);
10) әдіскер (негізгі қызметтердің);
11) тәлімгер;
12) кітапхана (меңгерушісі) әкімшісі;
13) интернаттың (меңгерушісі) әкімшісі;
14) кітапханашы;
15) программист;
16) бастапқы әсери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;
17) логопед.
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) кітапханашы;
2) аккомпаниатор;
3) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер).
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) нұсқаушы-спортшы;
2) жаттықтырушы.
6. Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) ветеринар дәрігер;
2) ветеринариялық фельдшер.

3) учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, специальных (коррекционных) и специализированных организаций образования;
4) социальный педагог;
5) педагог психолог;
6) воспитатель;
7) музыкальный руководитель (основных служб);
8) педагог дополнительного образования;
9) инструктор по физкультуре (основных служб);
10) методист (основных служб);
11) вожатый;
12) руководитель (заведующий) библиотекой;
13) руководитель (заведующий) интернатом;
14) библиотекарь;
15) программист;
16) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
17) логопед.
4. Должности специалистов в области культуры:
1) библиотекарь;
2) аккомпаниатор;
3) культорганизатор (основных служб).
5. Должности специалистов в области спорта:
1) инструктор-спортсмен;
2) тренер.
6. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринар фельдшер.