Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 2060 "2016-2020 жылдарға арналған Өскемен қаласының коммуналдық мүлкін жекешелендіру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 3352 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қыркүйекте № 5214 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 194 "Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 2060 "2016-2020 жылдарға арналған Өскемен қаласының коммуналдық мүлкін жекешелендіру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4687 тіркелген, 2016 жылғы 13 қазанда "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде, 2016 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 19 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулысымен бекітіліген 2016-2020 жылдарға арналған бәсекелес ортаға беруге ұсынылған Өскемен қаласының коммуналдық меншігіндегі ұйымдардың тізімінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 4-жолмен толықтырылсын:
4.
"Өскемен-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (жарғылық капиталындағы мемлекеттің қатысу үлесінің бөлігі жарғылық капиталынан 49 (қырық тоғыз) пайыз мөлшерінде)
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Қ. Тұмабаев

О внесении дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 5 сентября 2016 года № 2060 "О приватизации коммунального имущества города Усть-Каменогорска на 2016-2020 годы"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 августа 2017 года № 3352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 сентября 2017 года № 5214
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", поcтановлением Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2017 года № 194 "О внесений изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 5 сентября 2016 года № 2060 "О приватизации коммунального имущества города Усть-Каменогорска на 2016-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4687, опубликовано 13 октября 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка", 17 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, 19 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее дополнение:
в Перечне организаций коммунальной собственности города Усть-Каменогорска, предлагаемых к передаче в конкурентную среду на 2016-2020 годы, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 4, следующего содержания:
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Өскемен-Тазалық" (государственная доля участия в уставном капитале в размере 49 (сорок девять) процентов от уставного капитала)
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска К. Тумабаев