Қарабұлақ ауылындағы Қазан, Жетіген, Атаев, Абай, Малдыбаев көшелерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 4899 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 29.01.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1 тармағы 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылдың 29 қарашадағы № 488 ұсынысы негізінде Қарабұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қарабұлақ ауылындағы Қазан, Жетіген, Атаев, Абай, Малдыбаев көшелеріндегі ірі-қара малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Зайсан аудандық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторына (С.Қожекенов) осы шектеу іс-шараларынан туындайтын талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық
округі әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Д. Бекбаев

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Карабулак по улицам Қазан, Жетіген, Атаев, Абай, Малдыбаева
Решение акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 6 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2017 года № 4899. Утратило силу - решением акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 29 января 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 29.01.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на крупно-рогатый скот по улицам Қазан, Жетіген, Атаева, Абая и Малдыбаева в связи с возникновением бруцеллеза крупного-рогатого скота.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Зайсанского района (С.Кожекенов) обеспечение контроля за исполнением требований, вытекающих из данного решения.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой .
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима Карабулакского
сельского округа Д. Бекбаев