"Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округінің Қалжыр ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 5090 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағы және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қалжыр ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. "Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің Қалжыр ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 1 "Рауан" газетінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 36 нөмірінде жарияланған (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 4 маусым № 3987 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалжыр ауылдық округінің әкімі С.Кентпаев

О признании утратившим силу решение акима Калжырского сельского округа от 21 мая 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Калжыр Калжырского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 19 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2017 года № 5090
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Калжырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Калжырского сельского округа от 21 мая 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Калжыр Калжырского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3987 от 4 июня 2015 года, опубликованное в районной газете "Заря" от 06 мая 2015 года № 37).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калжырского сельского округа С.Кентпаев