Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылдық округiнiң "Алау", "ЛСП" учаскелеріне және Екпін ауылдық округінің "Ақбәдеш" шаруа қожалығына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 мамырдағы № 203 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 543 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 5343 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Тарбағатай ауданының аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 13 қазандағы № 456 ұсынысы негізінде Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылдық округiнiң "Алау", "ЛСП" учаскелерінде және Екпін ауылдық округінің "Ақбәдеш" шаруа қожалығында шектеу iс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 мамырдағы №203 "Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылдық округiнiң "Алау", "ЛСП" учаскелеріне және Екпін ауылдық округінің "Ақбәдеш" шаруа қожалығына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 тіркелген, 2017 жылғы 13 мамырдағы "Тарбағатай" газетінде және 2017 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тарбағатай ауданының әкімі Д. Оразбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 23 мая 2017 года № 203 "Об установлении ограничительных мероприятий на участках "Алау", "ЛСП" Кокжиринского сельского округа и крестьянского хозяйства "Ақбәдеш" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 декабря 2017 года № 5343
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Тарбагатайского района № 457 от 13 октября 2017 года, акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на участках "Алау", "ЛСП" Кокжиринского сельского округа и крестьянского хозяйства "Ақбәдеш" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 23 мая 2017 года №203 "Об установлении ограничительных мероприятий на участках "Алау", "ЛСП" Кокжиринского сельского округа и крестьянского хозяйства "Ақбәдеш" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5108, опубликовано 13 мая 2017 года в газете "Тарбагатай" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 июля 2017 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарбагатайского района Д. Оразбаев