Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 27 қазандағы № 16 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4944 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің 05.04.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Рерспубликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туалы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 28 шілдедегі №01-18/334 ұсынысы негізінде Лубен ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округінің Лубен ауылының Оңтүстік-Шығыс бағыттағы бағымына мүйізді ірі-қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық-ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы
Ю.Бокаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение исполняющего обязанности акима Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2017 года № 4944. Утратило силу решением акима Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 05.04.2018 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления руководителя государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 июля 2017 года № 01-18/334 исполняющий обязанности акима Лубенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на Юго-Восточном направлении выпаса села Лубенка Лубенского сельского округа Чингирлауского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Обеспечение государственной регистрации настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и контроль за исполнением оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
Ю.Бокаев