Шектеу іс-шараларын алу және Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қаңтарда № 5884 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекция басшысының 2018 жылғы 03 қаңтардағы № 5-2/05 ұсынысы негізінде, Қурайлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі Өрлеу ауылындағы Жерұйық көшесі бойынша ірі мүйізді қара және ұсақ мүйізді қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринарлық іс-шаралар кешені жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылдың 4 қыркүйектегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5646 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 қыркүйекте "Ақтөбе" газетінде жариялған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қурайлы ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Шалабаевқа жүктелсін.
Қурайлы ауылдық
округінің әкімі
М.Ш. Тұрмағамбетова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Курайлинского сельского округа города Актобе от 4 сентября 2017 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 17 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 января 2018 года № 5884
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 03 января 2018 года № 5-2/05, аким Курайлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные по улице Жерұйық в селе Орлеу Курайлинского сельского округа города Актобе, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого и мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Курайлинского сельского округа города Актобе от 4 сентября 2017 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5646, опубликованное 16 сентября 2017 года в газете "Актюбинский вестник").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Курайлинского сельского округа города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Курайлинского сельского округа А. Шалабаева.
Аким Курайлинского
сельского округа
М.Ш. Турмагамбетова