Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 635 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылы 1 ақпанда № 5886 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 01 ұсынысы негізінде, Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарауылкелді ауылының "Бармақ батыр", "Барақ батыр", "Құрылысшылар" және "Қазақстан" көшелеріндегі ірі қара малдары арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 635 "Шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5151 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 желтоқсанында "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарауылкелді ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округінің әкімі:
С. Жұбан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района от 29 ноября 2016 года № 635 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19 января 2018 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 февраля 2018 года № 5886
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Байганинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 3 января 2018 года № 01, аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц "Бармақ батыр", "Барақ батыр", "Құрылысшылар" и "Қазақстан" села Қарауылкелды связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района от 29 ноября 2016 года № 635 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5151, опубликованное 8 декабря 2016 года в газете "Жем-Сағыз").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карауылкелдинского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа:
С. Жұбан