Шектеу іс-шараларын алу және Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2016 жылдың 5 желтоқсандағы № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 ақпанда № 5890 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 11-3/779 ұсынысына сәйкес, Сарыжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округінің Сарыжар ауылы аумағында ірі мүйізді қара мал арасында сарып ауруын жою бойынша ветеринариялық сауықтыру іс-шаралар кешені жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5153 болып тіркелген, 2016 жылдың 26 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сарыжар ауылдық округі әкiмi Р.Т. Ильясова

О снятии ограничительных мероприятий и признаний утратившим силу решения акима Сарыжарского сельского округа от 5 декабря 2016 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 23 января 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 февраля 2018 года № 5890
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан от 6 декабря 2017 года № 11-3/779, аким Сарыжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Сарыжар Сарыжарского сельского округа Мартукского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Сарыжарского сельского округа от 5 декабря 2016 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 5153, опубликовано 26 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыжарского сельского округа Ильясова Р.Т.