Жамбыл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 862 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4076 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 31 бабына, 6 бабының 2 тармағына сәйкес Жамбыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл ауданының аудандық манызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы №135 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде №135 болып тіркелген, 2017 жылдың 14 сәуірінде аудандық "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (К.Шаимкулов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Мұртазаға жүктелсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 декабря 2018 года № 862. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4076
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 17 марта 2017 года №135 "Об утверждении перечня, наименования и индекса автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных актов за №3391, опубликовано 14 апреля 2017 года в районной газете "Шұғыла-Радуга").
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района" (К.Шаимкулов) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Муртаза.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қазанбасов
"КЕЛІСІЛДІ":
Жамбыл облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
___________Б. Жәнібеков
" " желтоқсан 2018 жыл.
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2018 жылғы ___желтоқсандағы
№____ қаулысына қосымша
Жамбыл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индектері

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Казанбасов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель управления
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Жамбылской области
______________Б. Жанибеков
" " декабря 2018 год
Приложение к постановлению акимата Жамбылского района от ___декабря 2018 года №___.
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района