Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5047 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Қырғыз ауылдық округі Бүркітті ауылының Ардагер көшесінің және Борлыбұлақ елді мекенінің Борлыбұлақ көшесінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 05 қыркүйектегі № 02 "Қырғыз ауылдық округі Бүркітті ауылының Ардагер көшесінің және Борлыбұлақ елді мекенінің Борлыбұлақ көшесінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4935 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қыркүйектегі № 37 (11681) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 18 қыркүйекте электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырғыз ауылдық округінің әкімі Б.С. Капашов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы
Министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Е.Қ. Аймағанбетов
05 желтоқсан 2018 жыл

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 5 декабря 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 декабря 2018 года № 5047
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Киргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы Ардагер села Буркутты и улицы Борлыбулак населенного пункта Борлыбулак Киргизского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решения акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района от 05 сентября 2018 года № 02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Ардагер села Буркутты и улицы Борлыбулак населенного пункта Борлыбулак Киргизского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4935, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 15 сентября 2018 года № 37 (11681), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 сентября 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Киргизского сельского округа Б.С. Капашов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Е.К. Аймаганбетов
05 декабря 2018 года.