Арқалық қаласы Фурманов ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Фурманов ауылы әкімінің 2018 жылғы 1 тамыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 тамызда № 8006 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Фурманов ауылы әкімінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Фурманов ауылы әкімінің 20.03.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторы 2018 жылғы 20 маусымдағы № 01-20/545 ұсынысы негізінде Арқалық қаласы Фурманов ауылы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Арқалық қаласы Фурманов ауылында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Арқалық қалалық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық – санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық – санитариялық іс – шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Фурманов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін:
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Фурманово города Аркалыка
Решение акима села Фурманово города Аркалыка Костанайской области от 1 августа 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2018 года № 8006. Утратило силу решением акима села Фурманово города Аркалыка Костанайской области от 20 марта 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима села Фурманово города Аркалыка Костанайской области от 20.03.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпункта 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 июня 2018 года № 01-20/545, аким села Фурманово города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Фурманово города Аркалыка Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллҰз крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата города Аркалыка" (по согласованию), государственному учреждению "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Аркалыкское городское управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно – санитарные мероприятия для достижения ветеринарно – санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Фурманово" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Фурманов ауылы әкімі Б. Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Қ. Бейсенов
1 тамыз 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің Арқалық
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е. Канапин
1 тамыз 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Арқалық
қалалық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Б. Қорғанбекова
1 тамыз 2018 жыл

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Фурманово Б. Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель ГУ "Отдел
ветеринарии акимата города
Аркалыка
______________ Қ. Бейсенов
1 августа 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Аркалыкская
городская территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
____________________ Е. Канапин
1 августа 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аркалыкское городское
управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
_______________ Б. Курганбекова
1 августа 2018 года