Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі "Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Құркөл ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 1-03/08 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 6130 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 26 қазандағы № 2-19/909 ұсынысы негізінде, Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Құркөл ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі "Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Құркөл ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәмәйіт Омаров атындағы
селолық округінің әкімі Б. Сукер
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Д. Нұржанов
2018 жылғы 29 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы 29 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ақсу қалалық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ғ. Батаев
2018 жылғы 29 қараша

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу от 21 сентября 2017 года № 1-03/02 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
Решение акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу Павлодарской области от 29 ноября 2018 года № 1-03/08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2018 года № 6130
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 26 октября 2018 года № 2-19/909, аким сельского округа имени Мамаита Омарова РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные в селе Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу от 21 сентября 2017 года № 1-03/02 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5634, опубликованное 16 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Мамаита Омарова Б. Сукер
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
города Аксу" Д. Нуржанов
29 ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
29 ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская территориальная
инспекция комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
29 ноября 2018 года