Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі Тлеусай ауылының оңтүстік-шығысынан үш шақырым қашықтықта тұрған ірі қара мал табынында бруцеллез ауруы бойынша шектеу шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қаңтарда № 4561 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-11/282 ұсынысы негізінде, Амангелді ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі Тлеусай ауылының оңтүстік-шығысынан үш шакырым қашықтықта тұрған ірі қара мал табынында бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі Тлеусай ауылының оңтүстік-шығысынан үш шакырым қашықтықта тұрған ірі қара мал табынында бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Амангелді ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 05, (2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 4324 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2017 жылғы 06 қазан № 44 "Кішкенекөл таңы" және "КызылТу" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы
Амангелді ауылдық округінің
әкімі Қ.Жексембаев

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо в трех километрах юго-восточнее от села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо–Казахстанской области
Решение акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 января 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 января 2018 года № 4561
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 25 декабря 2017года за № 16-11/282 аким Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо в трех километрах юго-восточнее от села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Амангельдинского сельского округа от 11 сентября 2017 года № 05 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо в трех километрах юго-восточнее от села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 сентября 2017 года № 4324, опубликовано в районных газетах "КызылТу" и "Кішкенекөл таңы" № 44 от 06 октября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского
сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области К.Жексембаев