Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 22 "Кеңөзек ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 73 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 4155 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 07-6/25 ұсынысына сәйкес Кеңөзек ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 22 "Кеңөзек ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4050 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 3 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Ү. Есенғалиева

О признании утратившим силу решения акима Кенузекского сельского округа от 22 января 2018 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кенузекского сельского округа"
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 21 мая 2018 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 мая 2018 года № 4155
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению руководителя государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 07-6/25 от 27 марта 2018 года аким Кенузекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау от 22 января 2018 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кенузекского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4050, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 3 февраля 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима
Кенузекского сельского округа
Есенгалиева У.