Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі Новопокровка ауылы Гагарин көшесі бойынша № 109, №111, № 115, № 138, № 142, № 144, № 146, № 150 үйлеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 5543 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 764 ұсынысы негізінде, Новопокровка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Жануарларда құтыру ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі Новопокровка ауылы Гагарин көшесі бойынша № 109, № 111, № 115, № 138, № 142, № 144, № 146, № 150 үйлерінде шектеу іс-шаралары тоқтатылсын .
2. Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 4 "Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі Новопокровка ауылы Гагарин көшесі бойынша № 109, №111, № 115, № 138, № 142, № 144, № 146, № 150 үйлеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5474 тіркелген, 2018 жылғы 23 ақпанда "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде және 2018 жылғы 8 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новопокровка ауылдық
округінің әкімі
И. Бельская

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Новопокровского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 22 января 2018 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в домах № 109, № 111, № 115, № 138, № 142, № 144, № 146, № 150 по улице Гагарина, села Новопокровка Новопокровского сельского округа Бородулихинского района"
Решение акима Новопокровского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2018 года № 5543
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 27 декабря 2017 года № 764 аким Новопокровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в домах № 109, № 111, № 115, № 138, № 142, № 144, № 146, № 150 по улице Гагарина, села Новопокровка Новопокровского сельского округа Бородулихинского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства у животных.
2. Признать утратившим силу решение акима Новопокровского сельского округа Бородулихинского района от 22 января 2018 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в домах № 109, № 111, № 115, № 138, № 142, № 144, № 146, № 150 по улице Гагарина, села Новопокровка Новопокровского сельского округа Бородулихинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5474, опубликованное в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" от 23 февраля 2018 года и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 февраля 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новопокровского
сельского округа
И. Бельская