Жәнібек ауданы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 53 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 сәуірде № 5159 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 23.04.2024 № 48 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. №1 маршрут Жәнібек ауылы "Д.Нұрпейсова атындағы көшесі – М.Мәметова көшесінің қиылысы" аялдамасы – Абай көшесі "Балдәурен" балабақшасы аялдамасы, №2 маршрут "Водстрой көшесі" аялдамасы – И.Жұмаев көшесі, "Аудандық орталық аурухана" аялдамасы және №3 маршрут Х.Чурин көшесі, "Теміржол вокзалы" аялдамасы – "Жеңіс көшесінің оңтүстік жақ бөлігі" аялдамасы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 80 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. "Жәнібек ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
3. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Молдағалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Ж.Абдоловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Сафималиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жәнібек аудандық мәслихатының хатшысы
__________________Т.Кадимов
28 наурыз 2018 жыл

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 апреля 2018 года № 5159. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2024 года № 48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 23.04.2024 № 48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров села Жанибек остановка "Улица имени Д.Нурпейсовой - перекресток улицы имени М.Маметова" - остановка улицы Абая, детский сад "Балдаурен" маршрут №1, остановка "Улица Водстрой" - улица И.Жумаева, "Районная центральная больница" маршрут №2, остановка улицы Х.Чурина, "Железнодорожный вокзал" - остановка "Южная часть улицы Жениса" маршрут №3 в размере 80 тенге.
2. Государственному учреждению "Жанибекский районный отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры по реализации настоящего постановления.
3. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (А.Мулдагалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Абдолова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Сафималиев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Жанибекского
районного маслихата
________________Т.Кадимов
28 март 2018 год