Сырым аудандық мәслихаты шешімінің күшін жою деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 28-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 шілдеде № 5315 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 ақпандағы №11-3 "Салық салу бірлігіне тіркелген жиынтық салық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-10-59 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 наурыздағы "Қайнар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Хамидуллин
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева

О признании утратившим силу решения Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 июля 2018 года № 28-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 июля 2018 года № 5315
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырымского районного маслихата от 26 февраля 2009 года №11-3 "О ставках фиксированного суммарного налога на единицу налогообложения" на государственном языке, на русском языке решение не принималось (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7-10-59, опубликованное 28 марта 2009 года в газете "Қайнар").
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Хамидуллин
Секретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева